Červenec 2011

Ty máš zase jiného kluka? Co tomu řeknou lidi?!

12. července 2011 v 23:30 | Pee |  My Life

Hjo, tak tuhle písničku teď poslouchám často. Už od té doby, co jsem poprvé viděla film Easy A- Panna a Orel.. no film jak ujde, ale ta písnička tam byla nejví.. teď se stala mou drogou. Musím ji slyšet minimálně jednou denně, nebo je to večer hrozný, a já ani nemůžu usnout.. Už se vám to někdy stalo? S písničkou? Sem divná, co.. ? =DD

No ale co to jsem za člověka, že ani nepozdravím? Takže začněmu znovu, páč jsem to vzala za špatný konec..
..Dobrý večer..
Ne, to zní jinak.. DivnoDivně..
Takže,.. Zdravím Zlata..?
Asi taky ne..
A co prostě Ahoj Blogeři?
Yes, to je myslím lepší.. =)

A jakože už mám zase co vysvětlovat, ae nějak se mi do toho nece.. ale, že jste to vy, tak tedy ano..

0. Co je to za nadpis článku, říkáte si asi.. No ale jako to mi řekla moje babča, když jsme k ní přijely s Honzou na oběd. Táta jim jel totiž dělat podlahu, tak sme vyrazily taky, abych jim Honzu konečně představila.. Ale řekli to jen mě. Pipikově Adéle neřekly vůbec nic.. No jo, co můžou ti staroušci vědět o našich milostných životech.. Jen to, co jim my řekneme, ale já se jim moc nesvěřuju. Přec jen jim vše pomaleji dochází a něco jim třeba nedošlo ještě teď.. což je jako s poštou, už tři týdny čekám na dopis od kamarádky, ale on se asi zatoulal.. prostě se mu ke mě nece..

1.Už jsem vám psala, že jsem si našla brigošku? U slepic? Jo, no.. ..nesmát se.. Pee nosí štosy vajec, a taky vejce třídí na křapy a fuj. Ehm, to fuj znamená.. vejce, které už nedrží pohromadě, ale sype se jako domeček z karet.. nebo chaloupka ze slámy, když ji třem prasátkům sfoukl vlk.

2. Kvůli té brigošce nemám moc volného času, a ten, co mi zbývá trávím s Honzou.
Je to ode mě ošklivé, že se ani za vámi nezastavím, ale teď jsem tu..

3. S mamkou je to pořád vážný. Pamatujete jak jsem vám psala že Honzu nemá ráda? No tak to stále trvá..

4. O víkendu u nás byla Brništská pouť. Koná se tu už spoustu let, ale tenhle rok tam byly čestnými hosty Mandrage a Petr Bende v pátek a v sobotu přijel Xindl X a ještě nějací, ale ty pořádně neznám, tak po mě teď nechtějte abych si vzpoměla, jak že se vlatsně jmenují.. A taky tam byl v sobotu ohňostroj.

V pátek jsem tam jela s kamarádkou a ještě její kamarádkou z intru, která je už v téhle době i mou kamarádkou. Ani jedna z nás moc nemusí kolotoče, takže sme zůstali bez problému nohama na zemi a občas si poskakovaly na parketu, když hrály Mandrage. Popíjely sme, tancovaly a bavily se. Domu sme se dostaly, díky bráchovi Žandy. Jinak nevím jak bysme si to šlapaly pěšky, když ani lapmy po cestě nebyly..

No a v sobotu.. Jsem jela s Honzou. Přece nemůžu jít na pouť bez toho mího milovanýho.. Sešlo se nás ta docela dost. Byl tam Honzi bratránek a opět Žanda, tentokrát taky se svým klukem. Ikdyž to už není kluk, ale chlap.. Táhne mu totiž na třicítku.. No a aby nás nebylo málo, Honza vzal i svou neteř. Jí se nejvíce líbil autodrom. Každou jízdu jela s někým jiným, ale nevadilo jí to. Aspoň sem si nevšimla opaku..
Kluci nám taky jako praví gentlemani šli vystřelit růže, ale já o tu svou přišla.. Malý se moc líbila a odmítla mi ji vrátit. Ale mě to nevadí, jsme ráda, že mám HOnzu..

Nu a vlastně bych zapoměla, víte kdo tam zase byl? Sem ho tam viděla už snad po třetí.. Byl tam Mirek Šimůnek-teda myslím, že se tak jmenuje.. Takovej ten fakt krásnej chlap, co hrál Honzu v tý pohádce s Michaelou Kuklovou.. Jak jen se ta pohádka jmenuje?

5. Mám nové SB, víte to? Už docela dlouho.. Má přezdívku Kyasarina-onee-chan a moc pškný blog, takež se tam musíte alespoň mrknout.. a moc jí děkuji za diplomek, já už ho pro tebe taky mám zlato a tady je:6. Stěéěéěéěéhujůů seéeé =)
Jop, jop.. je to tak.
Trošku se toho bojim, páč už mi to jednou nevyšlo, ale teď cítím v kostech, že to bude něco jiného, něco epšího, něco, co vydrží..
Už máme s Honzikem koupenej byt. Koupil nám ho jeho taťka a mamča. Neptejte se mě, kde na to vzaly, protože to já nevím, ale prostě ho koupily.. Původně htěly byt jen pro Honzu, ale když jsme rej spolu tak ať si to užijeme, jesli tak moc chceme. A my chceme.
Byt není ani velkej ani malej. Prostě paneláková 1+1. Obyvák je spojem s malou, ale zato prostornou kuchyňkou, a k tomu durhá místnost neboli ložnice.
A jelikož byt není zařízený, což bych ani asi nechtěla, protože si ráda zařizuju bydlení sama, máme tam nábytku jen málo. No co, nejdřív si na to musíme pořádně vydělat.
Ale v koupelně funguje vše, co má a tak, jak má. Rohová vana s možností se sprchovat, toaleta a umyvadlo s poličkami. V ložnici máme jen postel a dva noční stolky a místo skříní, ano nedivte se, že ještě nemáme skříně, tak na jejich místě jsou takový ty šatníky, kde to všechno prádlo vysí a my se teda nemusíme zatěžovat dvířky, které by sme musely otevřív, ale vše máme na očích. Toť skromná ložnice naše. A obyvák.. no nemáme gauč ale máme novou velkou telku od našich. Jo i mamka vybírala.. a místo gauče máme ty kulaté polštářky na zemi, jak v Turecku nebo, kde to mají, a nízký konferenční stolek. Jo a kuchyň.. prostě lednice, mrazák, a linka s dostatkem pracovního místa a hranatým dřezem.. plus ted skínky na zdi. Jo a trouba. Tu sem si vybírala sama =).
Z netu..

Ale chcete vědět, jak to bude až začne moje škola? evím jesli to tak budeme zvládat, ale Honzik už normálně maká, já nadělám něco teď o prázdninách a budeme mít finanční podporu z obou stran. Jak Honzi rodiče tak i ti moji řekly, že nám budou dávat nějaké ty penízky. Taťka hlavně trval na tom, že nedopustí, aby jeho dcera byla závislá na svém přítelovi. Že prej to by jako nešlo.. Ale mě to přijde stejné. Prostě jsem závislá na lidech kolem sebe. A%t už je to Honza nebo táta.. Takže i to je důvodem, proč pořád makám jak šroub..
No a taky doufám, že si občas najdu ten čas, abych se i učila do školy, protože já tu školu chci udělat a být hrdá na to, že jsem zvládla maturu..

A teď už Dobrou noc, jinak zítra nevstanu..
Tak sladké sny Bobci.. :-** Pac a pusu, vaše Pee