Sex je jako karetní hra. Buď musíš mít dobrého spoluhráče nebo dobrou ruku

17. června 2011 v 22:37 | Pee |  Můj Zkažený Život..
Ahojte Sluníčka..
Dlouho jsem se neozvala, ale já vám to říkala předem.. bylo prostě to období, kdy mě čekaly zkoušky a tak jsem se odtrhla od civilizace a soustředila se jen na učení.. Omlouvám se za to, že jsem nenapsala alespoň, že nechávám blog na chvíly plavat, nebo že pozastavuji, ale vůbec jsem na to nemyslela.. A tak vám shrnu celý červen, co bylo nového, jak dopadly zkoušky a co narozky a ták..
Už v květnu .. myslim, že 30. jesli to byla sobota .. sem byla venku s Honzou a on navrhl, že bych měla odjet někam, kde není internet, televize, kámoši.. prostě kde není nic, co by mě nutilo pořád od toho učení odvracet tvář. Tak se tak taky stalo. Ještě v sobotu volal Honza bratránkovi, kterej byl v té době se svojí holkou na Moravě u rodiny, jesli má volnej byt. Jako jesli opravdu odjeli a na jak dlouho.
Tak jsme si vzali klíče od Máťovi mamči a vyrazili sme tam. Honza jel se mnou, protože říkal, že mě tam samotnou nechat nemůže, že na mě prý musí dohlídnout.
Takže jen, co jsme přijeli vypojily sme vše ze zásuvek a vytáhly jen ty moje obří knihy a sešity. Jenže pochopitelně jsem se ten večer už neučila.. Měly jsme na práci něco jiného, lepšího..
Mnu a v tom Máťově bytě jsme zůstaly až do čtvrtka, protože v pátek jsem začínala se zkouškou. Ještě ve čtvrtek jsme měla slavit narozky, ale všem jsem řekla, že na to nemám ani pomyšlení, tak že to oslavíme až o víkendu. Ale Honzik si to neodpustil, a ráno mi udělal snídani-nasypal mi musli do misky a zalil mlíkem, ale i snaha se cení a bylo to prostě krásný, a ještě mi skočil pro kytku a taky koupil flašku bílího s jahodama, že prej taková menší pauza od toho učení neuškodí =)
Na víkkend jsme tam odjely znovu. Ale nebyly sme celou dobu v bytě. Jely sme k nám na chatu, protože přijely tety s rodinama a babči s dědama, a prostě se sešla celá náše obr rodina. Jen mamka zas jela do Honzi, že prej to je rodinná sešlost. Tak jsem ji usadila s tím, že jestli ho tam nechce, a pořád bude mít řeči, tak odjedeme oba a ať slavěj si bez oslavence, protože já ty její řeči poslouchat opravdu nechtěla. Chtěla jsem si užít krásný den. A i s Honzou. Nakonec se máma aspoň trošku uklidnila, protože se nás zastával i táta s bratrem.
A jak bylo dál? Po-St jsem měla praktický zkoušky, které jsem zvládla dokončit už v úterý dopoledne, takže jsem ve středu do školy nejela.. Nemusela jsem. A pak mi to rychle uteklo. Do úterka sme byly na bytě, kdy sme se jen válely v postely, nebo se spolu učili, či vařily, uklízely.. všecko sme dělaly spolu .. A další středu, 15. června jsem měla třetí a poslední zkoušku. Ústní, které jsem se nejvíc bála.Bála jsem se, že budu mít okno, nebo tak.
Ale co, Honza mě doprovodil na bus a šel zas na byt a já jela. Nic sem nejedla, protože to nešlo, jak jsembyla nerv=ozní. V Liberci jsem se na nádraží sešla s Ivčou, která ty zkoušky taky dělala, a vyrazily sme na bus do školy. Ve škole už nějací ti spolužáci naši byli a taky byli celí nesví. Bylo nás 16 dohromady a byli sme rozděleni do 4 skupinek po čtyřech. Já byla v poslední skupince a taky poslední celkově.. Ale vytáhle jsem si dobré otázky, takže jsem se na ??potítku" vůbec nepotila a potom jsem řekla vše, co jsem si napsala a co jsem věděla. Skoro jsem ani učitelku nepustila ke slovu.
Odešla jsem zpátky si sednou a netrvalo to dlouho, přišla pro nás třídní a my se postavily před komisy. Holky už věděli, co mají a pak se učitelka obrátila na mě..
,,Slečno ..., písemné máte za 1, praktické za 1 a ústní za 2. Takže vám všem gratuluji a.." nevím ještě dál něco povídala, ale já už neposlouchala. Užívala jsem si ten skvělí pocit. Já to zvládla. Jsem vyučená a s výborným prospěchem.
Hned jak jsem vyšla ze třídy volla jsem Honzovi, který stál před školou, ale to já nevěděla.
Ale když jsem ho viděla.. z očí mi tekly slzy. Jenom trochu, ale tekly, protože to jsem opravdu nečekala a holky taky ne. Ty vylily oči, div jim nevypadly..
Normálně on tam stál´ s úsměvem na rtech, s růží v ruce a v černém obleku. Já nejdřív zůstala stát a napdlo mě, že to není on, protože Honza sako nenosí, ale ať sem mrkala, jak jsem chtěla, on tam pořád stál. Tak teda rozpřáhl ruce a prej ,,GRATULŮJŮŮ!!"
Šla jsem k němu pro to obejmutí a říkám ,,Ale jak víš, že jsem to udělala?" fakt jsem byla v tu chvíly mimo, ale ne natolik, abych zapoměla to, že jsem mu to ani nestihla říct. Honza se kouknul po Ivče a prej:
,,Mám tajného zvěda." Takže jsem se nakonec dozvěděla, že to byl Ivči nápad, aby přijel, porotže my sme si spolu povídali a právě o tomhle. Jak by se nám líbilo, kdyby pro nás někdo takhle přijel s růžema. A ona mu to vyžvanila, protože se znají a sama Ivča kluka teď nemá, tak ji to přišlo jako skvělej nápad.
No tak jsme ji aspoň nabídli, že ji hodíme domů, protože Honza si půjčil tátovo auto a protože bydlí jen kousek ode mě, a já ještě potřebovala k nám pro věci a oznámit to rodičům.
Navíc jsem vezli ty naše stoličky ze závěreček, tak sme ji přece nemohli nechat ji táhnout tím plným busem. A ještě s námi jela Karol, ale jí stačilo hodit jen na vlakáč, protože to nevim jak by se chtělo Honzovi jet ještě do Jablonce.
No a co sme dělaly, když jsme přijeli domů, vám je určitě jasné.. Šli sme kalíít. A já byla jak dělo. Vím, že jsme domů přitáhli, no Honza přitáh mě, až někdy kolem druhý hodiny, protože ten čas svítil na hodinách cestou domů. A ve čtvrtek sme se o5 válely a válely.. A dnes? dnes jsem byla v Lbc znovu, ale jen na radnici pro výučáky.
A šel se mnou Honza, brácha a taťka.. Mamka šla totiž do práce. Brácha měl jít do školy, ale proč by tam chodil , když už se neučej, že..
A víte, co se mě ještě dnes stalo? No jak byste vlastně mohli.. Šlápla jsem se svou bílou a čistou balerínkou do kaluže. Sice byla malá, ale ne dost malá na to, aby se mi tam nevešla moje celá noha..
No a další novinkou u mě je, že mám brigádu..
A ještě jednu mám.. dám sem pár fotek, o něčem sem se nezmínila ani ve článku, protože si myslím že už je dlouhý dost, a taky.. ,,fanfáry zní" přiložím foto mého bratra, které už tak dlouho slibuji mému drahému SB.. takže se zpožděním a to velikým, ale přeci =D

Snad jsem na nic nezapoměla.. kdyby ano, ještě písnu.. jo a nemáte někdo nějaký dobrý tip na obrázek do záhlaví? =))Brácha poprvéZase On..Peněženka od Paula Franka, co jsem dostala k narozkám =))Křížek+řetízek od Honzi k narozkámNáramek od Pepíka..

Jsem vám mohla vyfotit i kytičky, ale na ty už je bohužel pozdě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kyasarina-onee-chan Kyasarina-onee-chan | Web | 18. června 2011 v 11:14 | Reagovat

ahoj, napsala bych to ke spravnemu clanku, ale nejede mi, tak to pisu sem. nechtela by jsi spratelit? kdyztak mi napis :)

2 Barunie Barunie | Web | 18. června 2011 v 14:35 | Reagovat

Jo to kdybych věděla, proč se mi ty "záchvaty " dějí. :-D v posledních dvou dnech se to ještě nestalo...no a gratuluji! :-)

3 twixi. twixi. | Web | 18. června 2011 v 15:03 | Reagovat

Berušó♥
konečně píšeš :)
tamten blog sem zrušila k vuli tomu že mě ho rodiče vždycky zakazovali a teďka přišli na to že ho mám.=D prostě hrůza!=D naštěstí to taťka neřekl mamce.;) UF-ta by mě zabila! =D jo a novinky? tak pořád chci nejvíc na světě Matouše-klasika. ale je tu nový oběv. nebo spíš on si našel mě. Martin se jmenuje,je mu 18-hehe.;D,a má holku-bohužel. ale tak já nevím,když MY si píšem SMSky-ale není to tak že bych já byla ta co ho chce přebrat té jeho holce,on prostě jeví zájem sám. včera sem ho ve městě potkala,tak sme se na sebe koukali,usmívali a všechno.:) a co ty?♥
PS: jó,s Honzou vám to přeju.:)  hezky se to čte.:) a gratuluju Ti nejvíc! mám za tebe radost !:) Honza je roztomilý-takový romantik velký. =D prostě kanec ;) a k těm fotkám → chci taky tu peněženku! a ten náramek taky♥ !! nejlepší Paul Frank !! a krásný řetízek .:) a Pepča-fešák :) hrozný sympaťák vypadá. Je po tobě?:D

4 Yuuki Katie-chan Yuuki Katie-chan | Web | 19. června 2011 v 14:29 | Reagovat

pokud se ti diplomek bude chtít dělat, tak s nejakou nadprirozenou bytosti, s čím by jsi chtěla ty? :)
jinak jsem měla 13 narozky :)

5 Kyasarina-onee-chan Kyasarina-onee-chan | Web | 19. června 2011 v 14:30 | Reagovat

[4]: srry, špatná přezdívka :)

6 Das Das | Web | 20. června 2011 v 17:13 | Reagovat

luxusní náramek a křížek.. :))
gratuluju ke zkouškám! :))
a dobrému přítelovi. :)
jsem ráda, že sis tyto dny užívala, ač bez kotaktu s internetem. :D

7 twixi. twixi. | Web | 21. června 2011 v 18:20 | Reagovat

ahoj,ahoj!♥
mě rodiče taky zakazují i FB. i ICQ-prostě všechno co se týká takové té komunikace.;D je to hroznný!
Martin. ale víš có?! kdyby on teď nebyl s tou Patrícií,tak už spolu dávno jsme.:) já to VÍM! %) protože pochop. takové SMSky cosi píšem,to prostě se nepíše jen tak na potkání.;) ale zas víš jak. ZNÁŠ MĚ-nedokážu bejt s nikým jiným než s tím telackem Matoušem. chceš říct něco co mě nejvíc štve? že už jenom  tento týden a pak ten příští a UŽ HO NIKDY NEUVIDÍM. ON OCHÁZÍ ze školy. víš có to pro mě je?! já se asi brzo fakt zblázním. možná to moc prožívám-ale já sem mu dala všechno. jiní mě nezajímají. možná Martin jo. ale NIKDO,NIKDO jiný né! já sem prostě exot.;D fotku Martina-nemám. nebo možná jo,se podívám. ale on jako neni moc pěkný. ale mě se hodně líbí.:) má takové krásné očka ♥ prostě hůůůů.;D se těším jak půjdem ven.!
a JEDEŠ NĚKAM NA DOVOLENOU?:) nebo tak? co plánuješ na prázdniny? dojeď za MNOU!:OOOOO jooooooo! =DDD
a co Karel? víš co,Karel je kamarád.:) nejlepší.:P v neděli slavil 16-náctiny.
JINÁČ SEM UPLNĚ RÁDA-na vysvědčení mám nakonec samééé 1..=D ale jako-stydím se za to!:P
Honza-on musí být taky fajn když o něm tak hezky mluvíš.:) snad vám to spolu vydrží. podle mě je Honza kluk pro tebe. takovou šťastnou jako si s ním sem tě vyděla málo kdy-a to tě znám už nějaký ten pátek.=D
paul Frank ! hej závidím ti triko. pak se mě v něm vyfotíš a já si tu tvou fotku dám na tapetu PC (snad Honza nebude žárlit.;D)
ach jo. sem se ROZEPSALA. teď je ŘADA NA TOBĚ ! tak piš-piš.:)

8 Das Das | Web | 21. června 2011 v 22:11 | Reagovat

však všechno je o výhodách a nevýhodách. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama