Hl. postavy k SL

17. dubna 2011 v 9:54 | Pee |  Stará láska, a nerezaví?
Tak po dlouhé době zase něco nového k této povídce.. chystám i 1. díl, ale kdo ví, co bude, že..?
Mia Potterová (24)
Mia ve škole milovala Draca a byla si jistá i jeho láskou k ní. On byl jejím jediným. Jenže svou lásku tajily. Předevšemi Mia chodila s Harrym a i Harry si to myslel. Mia oklamala všechny své přátelé, rodinu, profesory.. Věděla, že kdyby se její tajemství provalilo, byl by to průšvih. Ze všech nejvíc se s Dracem bály jeho otce. Už takhle byl Lucius naštvaný, že se Draco odmítl přidat k pánu a bojovat spolu s ním.
V sedmém ročníku Harry bojoval s Voldemortem. Byla to velká bitva, ale Harry nakonec zvítězil. Mia si myslela, že už budou mít s Dracem šanci, ale bohužel jí přišel dopis a ona všechny své naděje ztratila.
Ale když zjistila, že je těhotná všechno se v dobré obrátilo. Alespoň něco, v tomot případě někdo, z té lásky zůstalo..
Harry, jak byl do ní zamilovaný, trval na tom, že se vezmou. Chtěl ji uchránit před tou hanbou, že má dítě bez otce. Tak si ho Mia tedy vzala.
Ale teď? Harryho láska už není tak velká, jako bývala. Harry je věčně mimo domov a Mia ho ani nevídá.
Nevadí ji, že už ji nemiluje, protože to po něm nemůžu chtít, když ona celá dlouhá léta miluje jiného, ale vadí ji, že ji to neřekne do očí. Mohli by si o tom promluvit a Mia by mohla začít někde nanovo.

Draco Maloy (25)
Droco se celý život řídil pravdily svého otce. Ale v pátém ročníku na škole v Bradavicích je porušil. Zamiloval se. A navíc do dívky, kterou dlouhou dobu nenáviděl. A jeho otec by se s ní nikdy nesmířil. Draco se tomu snažl vzeřít, nějak ten cit potlačit. Ale brzy zjistil, že se to lépe řekne než-li udělá. Po pár měsících se jí vyjádřil. Mia sice koukala s pusou dokořán, ale pak se usmála a řekla, že je ráda, že se svěřil, protože ona by k tomu nikdy nenašla odvahu. Od té doby se spolu scházeli v tajemné komnatě a nikdo o nich nevěděl. Všichni se totiž bláznivě domnívali, že Mia chodí s Potterem.
Po té hrozné bitvě mezi Voldemortem a Harrym, vzal Lucius Draca sebou do sídla Malfoy Manor a dal mu domácí vězení. Dozvěděl se totiž o Mie a takovou ,,ostudu" nemohl dopustit.
Po nějaké době se k Dracovi doneslo, že si Mia bude brát Harryho Pottera. Nechtěl tomu věřit, ale když se ocitl u toho kostelíčka a viděl Miu, jak v bílém vchází do kostela.. Co jiného mu zbývlo? Zklamaný se vrátil k otci, zabalil si kufry a vydal se po světě. Těď už se Draco usadil v Londýně, kde si našel větší byt s krásným výhledem a postupem času se z něj stal spoluvlastník hotelu, který patří mezi ty nejlepší ve městě. Nikdy totiž není na škodu, mít přátelé na dobrých místech.
A dozví se vůbec o svém synovi?
Benjamin (Ben) Potter (5)
Ben vyrůstá s matkou a otcem, ale ví, že Harry je jeho nvlastní táta. Mia před ním nechtěla nic skrávt, ale o jeho pravém tátovi mu zatím neřekla nic. Říká, že co potřebuje vědět, ví a ostatní se dozví až povyroste.
Ale jak se s tím má Ben smířit, když tátu potřebuje a Harry, který je teď většinou mimo barák, si ho skoro nevšímá?
P.s Harryho, Lenku, Ginny a td. sem dávat nebudu.. vždyť je znáte.. a nevím nejsou tak podstatní.. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mafii Mafii | Web | 17. dubna 2011 v 10:13 | Reagovat

Ahojda :) taky si tě přidám, a co se týče diplomu, - to nechám na tobě a co Ty? Chceš nějaký? :D

2 Das Das | Web | 17. dubna 2011 v 10:27 | Reagovat

pěkný postavy.. nwm, co k tomu napsat.. :D
he, je mi líto, že máš těžký období.. :(
jj.. novej díl jsem viděla! a prostě mazééc! :D já sjme fakt věila, že je bOnnie mrtvá.. to prostě.. jako.. a Damon tam..♥ˇˇ :D
Asi máš pravdu. :)) .. Rozešlu jim upozornění, že povídku měli už dávno poslat, ale že jim dávám ještě čas do příští neděle....

3 Pee Pee | Web | 25. června 2011 v 13:14 | Reagovat

Vím, vím.. osoby mají psáno něco jioného hlavně Draco než se bude objevovat v povídce, ale já to upravím. později až budu mít na to čas..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama