1. kapitolka-Vzpomínky

21. dubna 2011 v 15:56 | Pee |  Stará láska, a nerezaví?


Ách.. jsem happy.. našla jsem kapitolky k té mé povídce.. takže, tu je první.. =)

Jen jsem ji pozměnila, páč se mi to teď víc líbí =)
So, enjoy it .. =)Kousek od dětského pískoviště seděla u stolku se šálkem kávy mladá žena. Lžičkou si míchala kafe, nepřítomně hleděla před sebe a vracela se do dob, kdy chodila do školy.
Opět myslela na ten poslední den, co tam strávila.

Hned po snídani se tajně sešla se svým chlapcem a procházeli se dál od hradu, aby je nikdo nepřistihl. Kdyby se totiž rozkřiklo, že Mia, ta největší šprtka z Nebelvírské koleje, ikdyž možná z celého hradu, se stýká s největším rivalem jejích přátel.. Nedopadlo by to nejspíš dobře. Hermiona měla dva nejlepší kamarády. Rona Weasleyho a Harryho Pottera, a právě Harry Draca nesnášel ze všech nejvíc.
Jenže ona ty city nemohla zastavit. A ani nechtěla.
,,Draco, utečme." naléhala na něj už po několikáté, když spolu později leželi v tajemné komnatě.
,,Mio," povzdechl si a políbil ji do vlasů ,,vždyˇmoc dobře víš, že nemůžeme. Pomysli na své rodiče."
,,Ranilo by je to. Ale.. co s námi bude až na téhle škole skončíme? Pomyslel si na to vůbec?" Popravdě, myslel na to každou chvilku. A nedokázal si představit, co bez ní bude dělat. Ale jak to měl udělat? Na jeho rodině mu nezáleželo, jeho otec byl na straně Pána Zla, a tak ho nic teď jiného nezajímalo. Teda aspoň si to Drcao myslel. Ale bál by se o Miu a její rodiče. Protože oni Miu milovali stejně jako Drcao.Oni byli těmi rodiči, co by pro své dítě udělali cokoliv.
,,Mio, ranilo by to i tebe. A myslím na to pořád. Ale to bychom neměli. Musíme si užívat přítomnost."
,,Draco, já to nepřežiju, jestli se budeme muset rozloučit." řekla Mia a Draca v jednu chvíli napadlo, že brečí. Ale Mia byla silná a slzy ji nic neříkaly.
,,A jsi si jistá, že budeš radši se mnou, nežli se svými rodiči?" podíval se ji do očí a ani nevěděl co má chtít, aby řekla.
,,Jak o tom můžeš pochybovat? Bez nich jsem to přežila po celou tu dobu, co jsem ve škole. A když bude nejhůř, můžu jim zatelefonovat, nebo poslat vzkaz.."
,,To ano. Vlastně budou rádi za to, že se máš dobře. Ale taky budou mít námitky, že to já jsem tím, koho sis vybrala. Já jsem špatný člověk," užuž chtěl pokračovat, ale Mia ho přerušila.
,,Ty nejsi špatný člověk Draco. Jsi jen člověk, kterému se ději špatné věci. Věř, že kdyby tvůj otec byl lepším, nikdo by si o tobě nic zlého nemyslel."
,,Asi ano." souhlasil.
,,Tak dobrá. Až skončí škola, nenastoupíme do vlaku. Vydáme se vlastní cestou někam pryč. Daleko od všeho známího. Snad i daleko od kouzelníků a začneme jako obyčejní lidé. Mimo kouzelný svět. Vezmeme se a založíme si rodinu. Jo?"
Takhle si tehdy plánovali svou budoucnost, ale to ještě netušily, že osud s nimi má jiné plány.
Ještě toho dne, kdy se rozhodli pro útěk, se konala velká bitva mezi Pánem Zla a Harrym potterem. Harry Voldemorta porazil, a tak se stalo mnoho věcí naráz. Draco se nestihl dostat za Miou, neboť ho jeho otec našel dřív a přemístil se s ním do jejich sídla.
Tam mu vyčetl, že nepomohl pánovi a místo toho hledal Miu. A zakázal mu se s ní stýkat. A Draco pod vlivem kouzla musel dát slib, že neodejde ze sídla dřív, než-li mu dá otec svolení.
Bohužel Mia nic nevěděla a o Draca se bála. Když ho ale nenašli mezi mrtvými, trošku se uklidnila. A jelikož tam nebyl ani Lucius Malfoy, došlo ji, že Draco musel odejít s ním. Jen doufala, že se brzy ukáže a uskuteční svůj plán. Ale jak čas ubíhal, Draco se stále neozýval.
Dál taky Mia zjistila, že je těhotná a nevěděla, co dělat. Svěřila se svým přátelům, a ti ji nejdříve nenáviděli, za to, že je tak klamala ale nechali si to proležel v hlavě a odpustili ji. Harry navrhl, že by ji rád pomohl, a tak se zasnoubili. Nikdo se jejich snatku nedivil, jelikož si všichni mysleli, že jsou spolu od dob školy, ale Mia z toho měla špatný pocit. Měla pocit viny. Co když ji Draco někde hledá? Věděla, že kdyby nebyla těhotná, hledala by ho. Vydala by se za ním na konec světa jen aby ho našla. Ale s bříškem to nebylo možné. Tak přijala Harryho návrh a byla alespoŇ vděčná za to, že ikdyž není s Dracem, aspoň něco ji po něm zbylo. Krásný syn, na kterého se dnes dívala, jak si hraje s dětmi a staví bábovičky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zasněná* Zasněná* | Web | 21. dubna 2011 v 16:53 | Reagovat

Wow, tak tohle je úžasné. Nějak jsem si poslední dobou zamilovala tento pár a v současné době má rozepsanou i povídku. :D Ale asi bude trvat nějaký pátek, než se odhodlám ji uveřejnit.
V každém případě se moc těším na pokračování. Byla by jsi tak hodná, a napsala mi až bude pokračování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama