Duben 2011

Dá, dá, dá.. všetcko se to dá..

24. dubna 2011 v 21:38 | Pee |  Já Pisálek
Dá, dá, dá.. no znáte tu reklamu? Mě už z ní asi dost jebe.. =DD
a když jsem u toho jebe, slyšeli jste už písničku Čo Ti Jebe od Rytmusa?? Hrůza jako.. ale dám vám ji sem.

A to hlavní co jsem chtěla.. =p


Veselé Velikonocé Vám všem přeju =) A ať moc nedostanete od kluků, já budu brát roha, jen co je zahlédnu =DD Jak se vůbec těšíte na pondělí? =)Congratulation Pee.. =D

22. dubna 2011 v 19:01 | Pee |  Já Pisálek
*Dnes už mi nic nemůže zkazit náladu..
*přijaly mě na tu Hotelovku, jak jsem chtěla.
*Nakoupily jsme s tetou hadry.
*Se sestřenkou jsem chytaly holuby, cákaly se v kašně.. prostě dokonalej den..

*Jen jsem se chtěla pochlubit, tak tak no.. =)
*A co vy? Jak užíváte prázky? Já budu nejspíš psát další kapitolky, jestli se dokážu soustředit =DD

Rada?

21. dubna 2011 v 16:33 | Pee |  Já Pisálek
Už je toho na jeden den asi moc, že?
jeden článek dopoledne, pak kapitolka k SL, pak zase článek, co se týká diplomů a teď zase jedn? .. no co.. třeba trhnu dneska rekord, protože pokud vím, do půlnoci zbývá času dost..
ale teď proč to vlastně píšu..
Když dávám odkaz, zadám url adresu a potom i jméno, že jo, no ale jak vidíte u toho předešlého článku, vůbec to nemá ten název, který jsem chtěla, ale jen tu adresu..
Takže má otázka, co dělám špatně?
Fakt jsem z toho totiž jelen..

A jak se vám líbí nový kabát blogu? =)

Diplomek pro Maffi

21. dubna 2011 v 16:11 | Pee

Tak jsem konečně před chvilkou přidala novou kapitolku a taky jsem si vzpoměla na mé nejnovější SB http://draco-harry-ff.blog.cz/
A snad se bude diplomek líbit, protože ten od Maffi pro mě je moc hezký.. A co vůbec tenhle obrázek znázorňuje? Tak o tom sem popravdě nepřemýšlela.. prostě se mi moc líbila ta holčička,
jak fouká bubliny.. Sand se bude líbit i Maffi =)


A tady už je i iplomek, který jsem dostala já.. krásný, že?

1. kapitolka-Vzpomínky

21. dubna 2011 v 15:56 | Pee |  Stará láska, a nerezaví?


Ách.. jsem happy.. našla jsem kapitolky k té mé povídce.. takže, tu je první.. =)

Jen jsem ji pozměnila, páč se mi to teď víc líbí =)
So, enjoy it .. =)Kousek od dětského pískoviště seděla u stolku se šálkem kávy mladá žena. Lžičkou si míchala kafe, nepřítomně hleděla před sebe a vracela se do dob, kdy chodila do školy.
Opět myslela na ten poslední den, co tam strávila.

Hned po snídani se tajně sešla se svým chlapcem a procházeli se dál od hradu, aby je nikdo nepřistihl. Kdyby se totiž rozkřiklo, že Mia, ta největší šprtka z Nebelvírské koleje, ikdyž možná z celého hradu, se stýká s největším rivalem jejích přátel.. Nedopadlo by to nejspíš dobře. Hermiona měla dva nejlepší kamarády. Rona Weasleyho a Harryho Pottera, a právě Harry Draca nesnášel ze všech nejvíc.
Jenže ona ty city nemohla zastavit. A ani nechtěla.
,,Draco, utečme." naléhala na něj už po několikáté, když spolu později leželi v tajemné komnatě.
,,Mio," povzdechl si a políbil ji do vlasů ,,vždyˇmoc dobře víš, že nemůžeme. Pomysli na své rodiče."
,,Ranilo by je to. Ale.. co s námi bude až na téhle škole skončíme? Pomyslel si na to vůbec?" Popravdě, myslel na to každou chvilku. A nedokázal si představit, co bez ní bude dělat. Ale jak to měl udělat? Na jeho rodině mu nezáleželo, jeho otec byl na straně Pána Zla, a tak ho nic teď jiného nezajímalo. Teda aspoň si to Drcao myslel. Ale bál by se o Miu a její rodiče. Protože oni Miu milovali stejně jako Drcao.Oni byli těmi rodiči, co by pro své dítě udělali cokoliv.
,,Mio, ranilo by to i tebe. A myslím na to pořád. Ale to bychom neměli. Musíme si užívat přítomnost."
,,Draco, já to nepřežiju, jestli se budeme muset rozloučit." řekla Mia a Draca v jednu chvíli napadlo, že brečí. Ale Mia byla silná a slzy ji nic neříkaly.
,,A jsi si jistá, že budeš radši se mnou, nežli se svými rodiči?" podíval se ji do očí a ani nevěděl co má chtít, aby řekla.
,,Jak o tom můžeš pochybovat? Bez nich jsem to přežila po celou tu dobu, co jsem ve škole. A když bude nejhůř, můžu jim zatelefonovat, nebo poslat vzkaz.."
,,To ano. Vlastně budou rádi za to, že se máš dobře. Ale taky budou mít námitky, že to já jsem tím, koho sis vybrala. Já jsem špatný člověk," užuž chtěl pokračovat, ale Mia ho přerušila.
,,Ty nejsi špatný člověk Draco. Jsi jen člověk, kterému se ději špatné věci. Věř, že kdyby tvůj otec byl lepším, nikdo by si o tobě nic zlého nemyslel."
,,Asi ano." souhlasil.
,,Tak dobrá. Až skončí škola, nenastoupíme do vlaku. Vydáme se vlastní cestou někam pryč. Daleko od všeho známího. Snad i daleko od kouzelníků a začneme jako obyčejní lidé. Mimo kouzelný svět. Vezmeme se a založíme si rodinu. Jo?"
Takhle si tehdy plánovali svou budoucnost, ale to ještě netušily, že osud s nimi má jiné plány.
Ještě toho dne, kdy se rozhodli pro útěk, se konala velká bitva mezi Pánem Zla a Harrym potterem. Harry Voldemorta porazil, a tak se stalo mnoho věcí naráz. Draco se nestihl dostat za Miou, neboť ho jeho otec našel dřív a přemístil se s ním do jejich sídla.
Tam mu vyčetl, že nepomohl pánovi a místo toho hledal Miu. A zakázal mu se s ní stýkat. A Draco pod vlivem kouzla musel dát slib, že neodejde ze sídla dřív, než-li mu dá otec svolení.
Bohužel Mia nic nevěděla a o Draca se bála. Když ho ale nenašli mezi mrtvými, trošku se uklidnila. A jelikož tam nebyl ani Lucius Malfoy, došlo ji, že Draco musel odejít s ním. Jen doufala, že se brzy ukáže a uskuteční svůj plán. Ale jak čas ubíhal, Draco se stále neozýval.
Dál taky Mia zjistila, že je těhotná a nevěděla, co dělat. Svěřila se svým přátelům, a ti ji nejdříve nenáviděli, za to, že je tak klamala ale nechali si to proležel v hlavě a odpustili ji. Harry navrhl, že by ji rád pomohl, a tak se zasnoubili. Nikdo se jejich snatku nedivil, jelikož si všichni mysleli, že jsou spolu od dob školy, ale Mia z toho měla špatný pocit. Měla pocit viny. Co když ji Draco někde hledá? Věděla, že kdyby nebyla těhotná, hledala by ho. Vydala by se za ním na konec světa jen aby ho našla. Ale s bříškem to nebylo možné. Tak přijala Harryho návrh a byla alespoŇ vděčná za to, že ikdyž není s Dracem, aspoň něco ji po něm zbylo. Krásný syn, na kterého se dnes dívala, jak si hraje s dětmi a staví bábovičky.

...tři tečky...

21. dubna 2011 v 10:53 | Pee |  Já Pisálek
Prázdniny.. =)
Jak nádherné je tohle slovo..
A zvlášť, když je venku tak krásně =)) že?

A jelikož je tak pěkně, rekonstruuji blog.. takže mi dejte nějaký ten as na nalezení toho pravého image.. a toho, co je tu teď si nevšímejte =)

Help..

17. dubna 2011 v 12:08 | Pee |  Já Pisálek
Zdravím všechny, co je ještě nepřestalo bavit číst ty nesmysly..
A prč vlastně píšu?
Protože potřebuju pomoc..
Jde změnit mailová adresa?
Jako abyste mě pochopily.. na tenhle blog jsem se přihlásila pod jedním mailem, ale už ho nechci používat, chci si udělat nový, tak nevím jestli to jde změnit, protože jsem to nikde nenašla..
Tak kdybyste věděli, určitě mi napište do komentářů prosím..

Hl. postavy k SL

17. dubna 2011 v 9:54 | Pee |  Stará láska, a nerezaví?
Tak po dlouhé době zase něco nového k této povídce.. chystám i 1. díl, ale kdo ví, co bude, že..?
Mia Potterová (24)
Mia ve škole milovala Draca a byla si jistá i jeho láskou k ní. On byl jejím jediným. Jenže svou lásku tajily. Předevšemi Mia chodila s Harrym a i Harry si to myslel. Mia oklamala všechny své přátelé, rodinu, profesory.. Věděla, že kdyby se její tajemství provalilo, byl by to průšvih. Ze všech nejvíc se s Dracem bály jeho otce. Už takhle byl Lucius naštvaný, že se Draco odmítl přidat k pánu a bojovat spolu s ním.
V sedmém ročníku Harry bojoval s Voldemortem. Byla to velká bitva, ale Harry nakonec zvítězil. Mia si myslela, že už budou mít s Dracem šanci, ale bohužel jí přišel dopis a ona všechny své naděje ztratila.
Ale když zjistila, že je těhotná všechno se v dobré obrátilo. Alespoň něco, v tomot případě někdo, z té lásky zůstalo..
Harry, jak byl do ní zamilovaný, trval na tom, že se vezmou. Chtěl ji uchránit před tou hanbou, že má dítě bez otce. Tak si ho Mia tedy vzala.
Ale teď? Harryho láska už není tak velká, jako bývala. Harry je věčně mimo domov a Mia ho ani nevídá.
Nevadí ji, že už ji nemiluje, protože to po něm nemůžu chtít, když ona celá dlouhá léta miluje jiného, ale vadí ji, že ji to neřekne do očí. Mohli by si o tom promluvit a Mia by mohla začít někde nanovo.

Draco Maloy (25)
Droco se celý život řídil pravdily svého otce. Ale v pátém ročníku na škole v Bradavicích je porušil. Zamiloval se. A navíc do dívky, kterou dlouhou dobu nenáviděl. A jeho otec by se s ní nikdy nesmířil. Draco se tomu snažl vzeřít, nějak ten cit potlačit. Ale brzy zjistil, že se to lépe řekne než-li udělá. Po pár měsících se jí vyjádřil. Mia sice koukala s pusou dokořán, ale pak se usmála a řekla, že je ráda, že se svěřil, protože ona by k tomu nikdy nenašla odvahu. Od té doby se spolu scházeli v tajemné komnatě a nikdo o nich nevěděl. Všichni se totiž bláznivě domnívali, že Mia chodí s Potterem.
Po té hrozné bitvě mezi Voldemortem a Harrym, vzal Lucius Draca sebou do sídla Malfoy Manor a dal mu domácí vězení. Dozvěděl se totiž o Mie a takovou ,,ostudu" nemohl dopustit.
Po nějaké době se k Dracovi doneslo, že si Mia bude brát Harryho Pottera. Nechtěl tomu věřit, ale když se ocitl u toho kostelíčka a viděl Miu, jak v bílém vchází do kostela.. Co jiného mu zbývlo? Zklamaný se vrátil k otci, zabalil si kufry a vydal se po světě. Těď už se Draco usadil v Londýně, kde si našel větší byt s krásným výhledem a postupem času se z něj stal spoluvlastník hotelu, který patří mezi ty nejlepší ve městě. Nikdy totiž není na škodu, mít přátelé na dobrých místech.
A dozví se vůbec o svém synovi?
Benjamin (Ben) Potter (5)
Ben vyrůstá s matkou a otcem, ale ví, že Harry je jeho nvlastní táta. Mia před ním nechtěla nic skrávt, ale o jeho pravém tátovi mu zatím neřekla nic. Říká, že co potřebuje vědět, ví a ostatní se dozví až povyroste.
Ale jak se s tím má Ben smířit, když tátu potřebuje a Harry, který je teď většinou mimo barák, si ho skoro nevšímá?
P.s Harryho, Lenku, Ginny a td. sem dávat nebudu.. vždyť je znáte.. a nevím nejsou tak podstatní.. =)

I´m Alone.. Again..

9. dubna 2011 v 21:33 | Pee |  Já Pisálek
*Jó,no.. nadpis asi mluví za vše, né?
*Why?
*Because.. Někdy se prostě stane, že se dva nepohodnout..
*Nevím jestli se mám smát, či plakat..
*A chci napsat novou kapitolku. Možná Jednorázovku.
*Ale ta by byla smutná, jelikož jsem zjistila, že když depkařím, nejlíp se mi ty smutné věci píšou.
*Tak po mě teď nechtějte nic veselého..
*A jak se máte vy?
*A Sharuš, mohla bych tě poprosit? Jestli budeš psát ty články o tvých SB, přidáš i o mě? Ještě o mě nikdy nikdo nepsal..
*A Das, do kdy, že mají posílat ty povídky? Já ten termín u tebe nemůžu totiž najít, jelikož nevím pod jakou rubrikou ho hledat mám..
*A za poslední asik.. Jsem moc ráda za to, že vás mám.. Že je někdo komu můžu napsat..
*Protože, nevím.. ve skutečném světě, je to těžší..
*Nejsem ten typ, co rád mluví o svých pocitech před těmi, které zná osobně, a ještě ke všemu dost dobře.. Tak proto..

Avril Lavigne-Wish you were here

1. kapitolka

3. dubna 2011 v 17:06 | Pee |  Sestry Snapeovy

Ach.. píšu a u toho poslouchám toho krásného Jerguše-píseň Under the Bridge.. Už jste ho viděli či slyšely v Československé SuperStár? Já ho tedy úplně Žeru.. jeho imige je dokonalá a z nějakého důvodu mi nepřipomíná Johnyho Deppa jako jiným, ale Jesseho Spencera alias Dr. Roberta Chase z Dr. House.. Ale nelíbí se mi jen kvůli vzhledu.. fandím mu, protože zpívá fakt skvěle. A není to žádnej slaďouš jako Noah.. prostě je jinej a ty jeho brejle fakt chci. =D
A vy někomu fandíte v SS? Z kluků? Z holek fandim tý holčině, co o ní prohlašujou, že vypadá jako Nicol Sherzinger. Protože její podání písničky Poker Face od
Lady Gagy, je dokonalé a snad i lepší nežli originál =)
(no jo.. přiznávám, že jsem u toho usnula a proto je to dopsané až teď..)
No a teď teda ta povídka .. =DD Ať sa páčíí..

,,Mio, už přestaň snít. Princ počká, ale dort nám nevydrží." budila Pee svou sestru, protože dort opravdu nevydrží, jestli do deseti minut nepřijdou do společenky.
Pee a Mia mají narozeniny, a u nich v dětském domově to chodí tak, že nic není ničí, kdo si co najde, to taky spořádá. Jasně, že by jim to kámoši neudělali, ale Pee v nich nemá zas takovou jistotu, aby je nechala s dortem ještě nějaký čas osamotě. Přece jen je tu pořád ta fráze ,,co kdyby".
Dnes slaví své 17té narozeniny a Pee se na ně strašně těšila, protože vychovatelka jim už celý týden slibovala velké překvapení. Ona je už od narození hrozně zvědavá a s tím překvapením si lámala hlavu všude, kde prošla. Vychovatelka jim totiž nikomu žádné překvapení nikdy nepřipravovala, takže, co je tak vyjímečného, že zrovna dnes to nějaké překvapení bude? Že by se všichni složili a koupili jim nějaký ten adrenalinový zážitek? Pee si už hrozně dlouhou dobu přeje skusit skočit z velké víšky, roztáhnout ruce a nechat se přitahovat k zemi gravitací.
Ale zase, co by měli pro Miu? Protože její sestra, ačkoli jsou dvojčata, je jiná. Mia je ráda, když stojí pevně na zemi a žádný adrenalin nepotřebuje. Ona jen sní o princi, co si pro ni jednou přijede a se kterým bude mít šťastnou a spokojenou rodinu. Velký barák, spoustu sousedů a klidnou ale veselou budoucnost.
,,No tak Mio, nespi." skusila to Pee znovu, ale tentokrát hlasitěji, takže ji sestra slyšela.
Obrátila se na bok, čelam k Pee a zamžourala očima.
,,Už jdu." řekla rozespale a pomalu se šourala ke koupelně. Pee ji sledovala a jak viděla, jak se její sestře nechce nic dělat, šla a velice rychle se začala přehrabovat v sestřiný skříni a vytahovala z ní kusy oblečení, které jen tak pohodila na postel. Nakonec vybrala kraťasy po kolena s modrým páskem a bleděmodrou halenku. K tomu bílé žabky s jemným zdobením a bude to. Pee na sebe byla hrdá. Protože vybrat něco ze sestřinýho šatníku je občas dost obtížné.

,,Dobré ráno" pozdravily obě dívky, když vešly do společenské místnosti v jejich dětském domově. Místnost už byla plná vychovatelek a jejich kamarádů. Jen někteří jedinci, co se jim nechtělo vstávat teprve sbíhali po schodech.
,,Tak jak pak jste se vyspaly, holky?" zeptala se jich Irenka, jejich neoblíbenější a taky nejhodnější a nejmilejší vychovatelka. Mia a Pee se usmáli a očima vyhledávali své kamarády. Michaela, Erika, Sebastiana, Teresu a Debbie. Všichni stáli jen kousek od velikého stolu s narozeninovým dortem. Dort byl dvoupatrový, a celý pokrytý marcipánem. Na vrchu byly dvě fotky z jedlého papíru. Pee a Mii. A kolem dokola bylo 17 svíček.
Pee chtěla odpověět, že už ani nemohla dospat, ale to si zrovna sedla Bethy za klavír a rozezněly se úvodní tóny písně Happy B-day a všichni začaly zpívat, nám všem dost známou písničku..

,,To byl ale den, co?" zeptala se večer Pee Mii, když unavené padly na postel.
,,To jo." souhlasila sestra a otevřela svou novou knihu, kterou dostala. Byla to kniha o princezně z kresleného světa, kterou zlá macecha-čarodějnice jejího vyvoleného prince poslala do světa lidí. Tam princezna potkala úžasného chlapa s malou roztomilou dcerkou a její život pořádně začal. Takže jak tato pohádka skončí, měla Mia v plánu zjistit, co nejdříve. A princezně její život záviděla. Co ona by dala za to, aby se jí přihodilo něco podobného? Něco hodně romantického a prostě něco, z čeho by si připadala jako ve snu.
,,Ale stejně by mě zajímalo to překvapení, co nám Bethy s Irenkou slibují už celý týden. Dnes o tom nepadlo ani slovo." říkala Pee dál své sestře, ale ve skutečnosti to říkala spíše sobě, protože Mia už byla dávno u prince a princezny.
,Tuk,ťuk´ ozvalo se slabé klepání a tak Pee řekla ,Dále´
,,Děvčata, někoho jsme vám přivedla. Sám vám řekne, kdo je." vykoukla za dveřmi Irenka a víc otevřela dveře, aby udělala prostor černovlasému muži středního věku.
On je to překvapení? Ptala se sama sebe Pee. Kdo to k čertu je? Obě dívky seděli na svých postelích, jedna v rukou svírala knihu a druhá si nedůvěřivě prohlížela muže u dveří.
,,Nemůžu uvěřit tomu, že vás konečně vidím." řekl a Pee se drobet zamračila
,,Já jsem Severus Snape." řekl a asi si myslel, že jim to vše vysvětlí, ale opak byl pravdou. Byly zmatenější ještě víc než před tím, a Pee se zamračila o poznání víc.
,,Jsem váš otec." prohlásil nakonec a holkám spadla brada. Mia seděla a snad ani nedýchala a v Pee by se krve nedořezal. Jestli je to jejich otec proč pro ně přišel až teď? Co si o sobě vůbec myslí? vztekala se, ale nahlas nic nedala znát. Zatím.
,,Proč bychom vám měli věřit. Bez rodiny vyrůstáme už celých 17 let a teď si přijdete s tím, že jste náš otec?"
,,Zlato, je to pravda, a je mi líto, že mi nevěříš, ale vše ti mohu vysvětlit." usmál se smutně Severus.
,,Teď po 17ti letech? Proč jsi se teda neozval už dřív?" zvíšila na něj mírně hlas
,,Věděl jsem to celé ty dlouhé roky, že jste tu. Pozoroval jsem vás, když jste poprvé nastoupili do školky, do školy, ale vzhledem k vaší bezpečnosti jsem nesměl nic říct. Nijak se objevit a říct vám pravdu. Ale jestli mě necháš, tak vám to vysvětlím."
Pee se zvedla z postele a vyšla z pokoje rovnou do koupelny, kde se opřela o umyvadlo a kropila su studenou vodou. Cítila, že ten muž mluví pravdu. Z nějakého ji neznámého důvodu mu věřila, a cítila potřebu ho obejmout. Říct mu, jak se jí stýskalo.

*Mezitím v ložnici děvčat*
,,Za chvíli se vrátí. Tohle dělá vždycky, když ji něco zaskočí. A když jsi teď tady, vezmeš nás pryč? Domů?" zeptala se Mia
,,Ano zlato. Vezmu vás domů." usmál se a rozpřáhl svou náruč. Mia o takovémhle setkání často snívala, ale nikdy nevěřila, že by se to opravdu mohlo stát. Vychovatelky totiž tvrdili, že o jejich otci ani matce nic neví, a teď? Teď tu před ní stojí otec a čeká až ho obejme.
,,Fajn poslouchám." vrthla do ložnice Pee, ale ve dveřích se zasekla. Věděla, že Mia je jiná, ale tohle objetí opravdu nečekala.
,,Dobrá. A neskákej mi do řeči, ano? Vše, co ti povím je pravda, ať už na to věříš, nebo ne. Takže otázky až později." usmál se a posadil se do křeslo, ze kterého pro něj Mia sundala všechno pohozené oblečení.
,,Takže, před čtyřiceti lety se narodil chlapec. Jeho otec, po matčině smrti, byl věčně opilí a tak byl Sev věčně venku se svojí nejlepší kamarádkou Lilly. Hráli si, bavili se a občas s nimi byla i Lilliina sestra Marge. Před jedenáctými narozeninami Seva, mu přišel dopis. Psalo se v něm, že byl úspěšně přijat na školu čar a kouzel v Bradavicích." Severus se schválně koukl na Pee, která se už nadechovala, ale jakmile uviděla jeho pohled zarazila se a dál poslouchala.
,,Jeho otec, ikdyž byl na mol, z toho měl ohromnou radost. I on tam kdysi studoval. Rok po nástupe Seva, tam nastoupila i Lilly. Oba z toho měli radost, protože byli ve stejné koleji. Jenže tam byl i James Potter, kterého Sev neměl rád. Ale bohužel Lilly se s ním kamarádila. Po ukončení studia byly jejich vztahy stejné. Jenže oba chlapci už k Lilly cítili něco víc než přátelství. James si to uvědomil dřív a také se dřív vyjádřil. Rok po studiu se konala jejich svatba a Lilly na ní oznámila, že je těhotná. Jenže manželství jim neklapalo, tak jak si Lilly přála a krátce po Harryho narození se pohádali. Lilly potřebovala na vzduch a vyrazila do místního baru, kde potkala Seva. Dali se do řeči a oba se šíleně opili. Ráno se probudili nazí v jedné posteli, ale pro Lilly to bylo neodpustitelné. Milovala Jamese a tak se se Sevem dohodli, že ta noc zůstane jen mezi nimi. Ale osud tomu chtěl a ta noc nezůstala bez následků. Pár měsíců po tom se Lilly narodili dvojčata. Dvě krásné holčičky. Ke vší té smůle věštba předpověděla, že zrovna tyto děti budou tou největší ochranou pro celý kouzelnický i mudlovský svět. V tom okamžiku si Lilly uvědomila, že obě holčičky musí schovat. V té době totiž získával větší sílu zlý a mocný čaroděj, který si říkal Lord Voldemort. Doslechl se o té věštbě a vydal se za rodinou. Lilly s Jamesem před ním utíkaly, protože všichni věděli, že právě Voldemorta se ta věštba týká a také všichni věděli, že už si pro ně jde. Lilly obě holčičky schovala pod jiným příjmením do sirotčince, ale Harryho si nechala u sebe. S Jamesem se skrývali všude kde mohli, ale jednoho letního večera je Voldemort našel. Jamese zabil pouhým mávnutím hůlkou. Dostihl i Lilly a plačícího Harryho. Lilly Harryho schovalka za postýlku a sama se Voldemortovi nabídla, jen aby nechal Harryho naživu. Jenže Voldemort chtěl mít jistotu a tak chtěl zabít i toho chlapce. Ukázal hůlkou na Lilly a vyřkl kouzlo. Lilly se mrtvá skácela k zemi, ale to i sám Voldemort. Všichni si myslí, že Voldemort zamřel, ale když do toho domu přišlo několik čarodějů s Brumbálem, ředitelem Bradavic a velice mocným kouzelníkem v čele, byl tam jen jeho oblek, mrtvé tělo Lilly a plačící Harry.
Brumbál vzal chlapce do náruče a odnesl ho k rodině Jamese. Celý kouzelnický svět o tomto neštěstí ví a napjatě čeká, jestli se Voldemort někdy ukáže, jak si myslí spousta z nás. My si totiž myslíme, že nezemřel. Někde se skrývá a čeká až nabere dost sil."
Severus dopověděl část příběhu a čekal na reakci holek. Mia objímala polštář a vypadalo to, že o jeho slovech přemýšlí. Ale Pee..
,,Žádná kouzla neuxistují." řekla.
,,Fajn. Skus myslet na něco, nějakou věc, kterou jsi třeba ztratila a nemůžeš ji najít. Nebo si představ něco, co je v tomto domě, a řekni: Vente So. Sama uvidíš, co se stane." Pee se dívala stále nedůvěřivě, a Severus se jí ani nedivil. Mezitím co přemýšlela zda to má skusit nebo ne její sestra natáhla ruku, zavřela oči a na její dlani se znenadání objevila malá knížečka.
,,Páne, jo." nevěřícně zírala na svou dlaň Mia.
,,Takže? Už mi věříte?" zeptal se Severus
,,Možná, ale stejně mám spoustu otázek." odpověděla Mia a její sestra mezitím zakřičela bolestí. Na její dlaň totiž spadl celý vodní meloun, na který dostala chuť.
,,No, co.. jsem to taky chtěla skusit." řekla na jejich nechápající pohled. A zadívala se na zem kam ten velký a červený meloun spadl z její dlaně.
,,Tak to příště skus s něčím, co udržíš, zlato." usmál se Severus

A co, chcete další část?? =) Miláčkové, mí?

Novinky? Yes..! =DD Kecka jsem.. ! ;-)

2. dubna 2011 v 20:42 | Pee |  Já Pisálek
Zdravím Vás, moji milí =)
Tak jak pak se Vám žije, což?
Mě dobre.. jen nemám moc času na Vás, což mě mrzí, ale tak jako dnes mám celý večer =) Radujte se =)
A co se stalo, že mám celičký večer? Nic.. jen Jenouš jde brzy spát, jelikož brzy vstává, a zítra.. ach.. celý den ho neuvidím.. =) ale co, vydržím to. Půjdu za partou nepartou.
No a jako nějaké novinky dnes? Jistě .. včera jsme si s Jendou vystřelily z jeho taťky.. řekli jsme mu, že bude dědečkem.. Chudák zůstal úplně v šoku.. Ale nechali sme ho přitom celý den, protože mu, chudákovi, vůbec nedošlo, co je za datum..
Jenže on se na to ,,mimčo" začal těšit.. fakt večer byl takovej veselej a říkal, že jaký to asi bude, bejt dědečkem.. =)
Ale víte, co nám proved, když jsme mu přiznali, že to byl Apríl? Dal nám pohlavek.. prej, že jsme jak malí.. tak to tady vidíte, jaké já mám skvělé známé =)
Chtěli jsme si vystřelit i z našich, ale místo toho převezli oni nás.. Už od rána balily všechny věci z domu do krabic, že se jako stěhujem. Hráli to dobře..
A vy jste někoho nachytali? =))

Jo a mám nový dess, což jste si jistě všimli.. snad Vám ta osoba v záhlaví nijak moc nevadí, jinak bych ji musela odstranit.. ;) no a co okraje? nejsou moc takový.. halucinogení? jako jiné slovo mě nenapadlo.. =P

A taky se těšte na další dílek k povídce.. bude brzy =)