1.kapitolka

27. března 2011 v 20:49 | Pee |  Nad Zemí
Snad mě neubijete kritickými komentáři, za to, že je děj jiný než-li jaký jste četli na starém blogu..
ale jak jsem již psala, povídky se mi smazaly také, a já s mím neuvěřitelným chaosem, co se povídek týká, si nejsem jista jakou verzi, ze dvou, jsem vám na blog dávala.. tak je tu jiný děj, ale osoby stejné.. snad si zvyknete.. =)


,,Deničku,
docela mě mrzí, že jsem už dlouho nezapsala.. protože můj poslední zápis je o mém *božím* životě, tedy aspoň v té době,no a teď musím vše dohnat. Přitom se toho stalo tolik, že to asi bude na delší čas. Ale tobě to nevadí, že?
A většina mých zápisů se pravděpodobně bude týkat Daniel, že už nevíš kdo to Daniel je? Tak věř, že ani nechceš, ale já ti to i přesto řeknu.
Daniel je pěkná coura," četla Daniel a u slova coura se zastavila. Přečetla ho znovu a nemohla uvěřit, že to o ní sestra napsala. Od toho dne ji nenávidí, to ví, ale až takhle? Daniel to moc mrzí, ale bohužel se stalo a ona už to nevrátí. A teď už by to ani vrátit nechtěla.
,,ano, nepřeklepla jsem se. Napsala jsem to dobře. Ale teď bych ti teda měla podrobněji vysvětlit proč.
Daniela:
Už od školky po ní kluci šílí. Ona si s nimi zahrávala, každému dala pusu, ale dál se prý nikdo nedostal. Dokuď v 16ti nepotkala Jacka. Jednou jsem ji slyšela, jak si s mamkou povídají právě o něm. Daniel se ptala jestli to napoprvé bolí. Já nechápala, co tím myslela, ale jak jsem rostla, pomalu mi to docházelo. No a pak s nim bývala skoro furt. Víkendy trávila u něj, ale přes týden, co byla škola musela být doma.Máma ani táta by ji nedovolily, aby si kvůli klukovi zhoršila prospěch ve škole.
Jenže později, no vlastně před více než rokem, se rozešli. Nějak se pohádali, nebo co a byl mezi nimi konec. Ona jako smutná a ponížená chudinka se nechala Ninou překecat, aby šly společně k jejímu klukovi domu, protože pořádal párty. Jenže Nina musela později odejít a Daniel tam nechala. Ona se zlila jak to prase, a ráno se probudila nahá v posteli Phila.
Skandál, že? Ale oni se dohodli, že tu noc vymažou ze svých pamětí, a budou žít dál své klidné životy.
Jenže s čím nikdo nepočítal, bylo těhotenství.
Svěřila se s tím našim, a oni nejdřív zuřily, že je to hrozný, jak mohla být tak pitomá a podobně. To bylo poprvé, co ji tak sjeli. Ale pak se uklidnili a dohodli se, že to Daniel donosí, mimo domov, a pak to dají k adopci.Protože potrat prý vůbec nepřicházel v úvahu.
Daniela odjela ke strýci a tetě do Jacksonvillu. Dálka, že? Ale jak říkal táta, čím dál bude, tím líp.. Ale špatné na tom všem bylo, že jela i mamka.
No a jak to bylo tady? Co jsme všem řekli? Jelikož nás nenapadlo nic extra, krom mýho návrhu, že má Daniela psychycké problémy-což opravdu má, a je na léčení. Jenže tohle mi u táty neprošlo. Prej by to tady pak měla hrozně těžký a bůhví co ještě táta říkal..
No nic, řekli jsme teda, že jsou na dovolené, ale my jsme museli zůstat, protože nejsme tak dobří ve škole a táta, že musí makat. Fakt na tohle mohli přijít jen naši, ale co no.. Teď ujž o nás asi nikdo neví.
No a Daniela tam byla něco přes čtyři měsíce a mamka pak volala, že rodí předčasně. A porod v osmim měsíci prej není zrovna nejlepší, ale co já tomu rozumím, že..
Doktoři věděli, že chce dát Daniel dítě k adopci, ale i přesto se našla sestřička, která ji mimčo přinesla ukázat. A to byl ten rozhodující moment.
Daniel ruplo v bedně a začla šílet, že nemůže. Že se žádná adopce provádět nebude, protože pak by si to celé vyčítala. Tak se tedy přišlo s novým plánem. Jackie-k ménu něco povím za chvíly, zůstala v naší rodině. Ale né jako Danielina dcera, ale jako naše sestra.
Taťka všem namluvil, že se máma s Daniel vrátí co nevidět a nebudou sami. A když se lidé ptali, proč sme rovnou neřekli, že je mamka těhotná, táta už měl vymyšlenou další výmluvu. Těhotenství bylo rizikové a doktor předepsal klid a čerství vzduch. A proč s ní jela sestra a né táta? No přece proto, že táta měl spoustu práce, a jak se již řekla dříve, Daniel měla nejlepší prospěch ve škole, a tak to pro ni byla dovolená za odměnu.
Nevím, jak ti lidé, ale já bych nám to asi nespolkla..
Teď vysvětlení jména Jackie-ikdyž se vlastně celým jménem jmenuje Daniel Jackie Wood..
Má sestra totiž neví s kým ji má, protože jak říká, v noci s Philem mohli mít ochranu i nemuseli, kdo ví.. Ale taky ji klidně mohla zplodit s Jackem těsně před tím, než se rozešli.
Takže Daniel se jmenuje po Daniel, což je trapné, protože by to mohlo každému dojít, když už jednu Daniel máme, ale na to nikdo nemyslel. A Jackie se jmenuje po Jackovi, protože Daniel moc chce, aby byla jeho. Ikdyž já myslím, že je to jedno.
No a důvod ke stěhování? Máma říká (když Jackie bylo 6 měsíců), že se Jackie Daniele podobá, ikdyž já myslím, že je to fuk, když jsou sestry, né? Takže jsme tedy vzaly roha, tam kde nás nikdo nezná a nikdo nepoznal Daniel jako malou. Jedním slovem SEM. Na druhý konec Ameriky.
Původně jsme měli jít do Jacksonvilu k tetě a strýci, ale nakonec z toho sešlo. A tak jsme tady. V neznámu. Ale za týden začíná škola, tak snad někoho poznáme. Ikdyž už mi nenahradí kamarádky, které jsem měla tak moc ráda, ale už s tím nic nenadělám.
Svým způsobem jsem se s tím smířila, ale Danielu stejně nenávidím. Já bych si na jejím místě něco přečetla o ochraně, nikdy bych se tak neztřískala a nikdy bych si to nenechala. Ikdyž, teď, když je tu Jackie s námi ji mám moc ráda, a nevím co bych dělala, kdyby se ji něco stalo. Ale jak jsem již několikrát napsala, to mi nebrání nenávidět sestru. To ona může za to, že jsme tady. Bez svých přátel a bez toho všeho, co jsme kdy milovali.
Takže to je, můj milí Deníčku asi prozatím vše a teď pádím ven. Poznat krásy tohodle města, jestli nějaké jsou a ty se dobře ukryj. Když byl totiž Damien mladší, no vlastně my všichni, tak se mi hrozně tlemil, že si tě píšu.. A kdyby zjistil, co jsem si sem napsala dnes.. nevím jak by reagoval. On má Danielu totiž moc rád. I za všechny události posledního roku ji chrání a udělal by pro ni cokoliv.
Daniela nejspíš ví, že ji nemám ráda, protože už mezi námi není ten vztah, co býval kdysi, ale co.. může si za to sama.. Tak pa,pa Deníčku Tvá Sára :-*
P.s Buď mým dobrým přítelem." Daniel dočetla poslední slova na rádku a nevěděla, co si o sestřině zápisu má myslet. Tušila, že ji Sára nemá ráda, ale že to bylo až tak silné netušila. Rychle deník položila zpět na stůl, což nebyla moc odbrá schovka, jak Sára psala, a pomalu se vytratila z jejího pokoje. Půodně tam přišla zjistit, jstli s ní nepůjde ven, ale když viděla ten deník.. nedalo jí to. Myslela si, že už si sestra deník nepíše dlouho, ale ona se k němu zase vrátila.
Daniel procházela domem a cítila se hrozně. Sára ji vyčítala odjezd ze svých kořenů. A vlastně měla pravdu. Byla to její chyba, ale jak jinak to měla řešit? Když Jackie miloval, už když se o ní poprvé dozvěděla. Nedokázala by ji jen tak odložit, to prostě nemohla. Z toho by se nejspíš psychicky složila..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shara♥ Shara♥ | Web | 27. března 2011 v 21:13 | Reagovat

Mám přečtenou půlku. Nechci končit číst ale nestíhám .Rychle odepisujů . Tenhle víkend? Mě se líbila jenom včera sobota. Karel byl tak milý. Ptala sem se ho co si o mě myslí. A on mě poslal písničků. Ta písnička byla o válce. Tak sem se ho ptala : "Jako co? :D já sem voják bo co? :D" a on : "Nejde o obrázky,ale o slova a melodii :)" a pak mě řekl ještě krásné slova co si o mě myslí ;) Prej patřím k těm nejlepším lidem co zná a ták. ♥ a včera podvečer mě psal pořád kotě a ták ;D newím co mu hrabalo :O:D a s tím tvým Vám to strašně prejů ♥ Jak ste spolů dlouho?

2 Das Das | Web | 27. března 2011 v 22:07 | Reagovat

MOc se ti povedla! :D Jako.. prostě mazéééc! :D těšíím se na další díl! a to jako mooc! prosě jsi to dobřéé vymyslela.. :D :D
Já taky moc nestíhám.. hlavně teď o víkendu sjem nestíhala, páč tu byly sestřenky a dneska u babičky.. :D Takže chápu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama